Paylaşımı Yürek Burktu: Ünlü Oyuncu, Parkta Ölü Halde Bulunan Seda Fettahoğlu’nun Kuzeni Çıktı

‘Çocuklar Duymasın’, ‘Kayıp Prenses’ ve ‘Sihirli Annem’ gibi unutulmaz dizilerde rol alan Seda Fettahoğlu geçtiğimiz gün bir parkta ölü halde bulunmuştu. Tüm sevenlerini yasa boğan acı haberin ardından Fettahoğlu’nun kuzeni Ayşe Tolga da paylaşımda bulundu. ‘Hayat en sevdiklerimizle sınar bizi” diyen ünlü oyuncunun paylaşımları yürek dağladı.

Geçtiğimiz gün İstanbul’un Beyoğlu ilçesindeki Hacı İzzet Parkı’nda bulunan cansız bedenin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu’na ait olduğu anlaşılmıştı.

Çocuklar Duymasın’daki canlandırdığı Sultan karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Seda Fettahoğlu’nun vefatı tüm sanat camiasını derinden etkiledi.

Fettahoğlu’nun cansız bedeninin yanında bir tabanca ile boş kovan bulunmasıyla beraber ünlü oyuncunun ölümünün intihar mı yoksa cinayet mi olduğu tartışmaları başladı.

Başta sanat camiası olmak üzere binlerce kişi hüzne boğan acı haberin ardından başsağlığı mesajları yayınlanmaya başladı.

Paylaşım yapan isimlerden biri de Seksenler dizisinde hayat verdiği ‘Gülden’ karakteriyle beğeni toplayan Ayşe Tolga oldu.

Ünlü oyuncunun ölümün ardından hüzünlü bir veda paylaşımı yapan Ayşe Tolga’nın Seda Fettahoğlu’nun kuzeni olduğu ortaya çıktı.

Fettahoğlu’nun fotoğrafını paylaşan Tolga, ”Hayat en sevdiklerimizle sınar bizi. Güzeller güzeli, akıllı, neşeli, yetenekli kuzum, kuzenim Seda Fettahoğlu’ nu kaybettik dostlar. Duanızı eksik etmeyin” dedi.

Tolga’nın paylaşımın altına Ebru Destan, Pqueen, Ebru Akel, Suzan Kardeş, Ender Saraç, Meltem Cumbul ve Dolunay Soysert gibi isimler de taziye mesajlarını sundu.

Bizler de Seda Fettahoğlu’nu bir kez da rahmetle anıyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x