Beyazıt Öztürk: Herkes sevgili hayal ediyor, ben pazı sarması hayal ediyorum!

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz hafta spora girerken Bebeköy’te objektiflere takılmıştı. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmeyen komedyen, ‘O Ses Türkiye’nin yılbaşı programında Acun Ilıcalı’nın jüri koltuğuna, kendisinin ise sunucu olarak yer alması hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

Fiyatta bir şey değişmedi. Acun’un yeri çok güzelmiş. Oraya oturup herkesi kapıştıracaksın sonra seyredeceksin. O gün Acun’un performansı çok iyiydi.

“NEREDE ESKİ HALİMİZ?”

Ilıcalı’nın ‘Survivor’ programında sinirlenip, sandalye fırlattığı an sosyal medyada gündem olmuştu. Bu durumla ilgili yorumları da sorulan Öztürk, “Artık yaşlar geçiyor. Nerede eski halimiz?” diyerek, espri yapmıştı.

DEPREM BÖLGELERİNE YARDIM İÇİN GÖSTERİ YAPACAK

Ünlü isim, son olarak önceki gün Kuruçeşme’de mutfak alışverişi yaparken kameralara yansıdı. Alışveriş sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan Beyazıt Öztürk, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremi sonrası büyük yıkıma uğrayan bölge için yardım gösterileri düzenleyeceğini açıkladı.

Şovmen, “Deprem bölgesindeki çocuklar için yardım amaçlı gösteriler yapacağım. Onlara hazırlanıyorum. Başka dernekler için de. Deprem dışında olan illerde de gösteri yapacağız, yardım amaçlı” dedi.

“BENİM HAYATIMDA HEM 13 VE 15 ŞUBAT OLDU”

14 Şubat Sevgililer Günü’nde mutfak alışverişi yaptığı hatırlatılan Öztürk, şöyle konuştu:

Benim hayatımda hep 13 ve 15 Şubat oldu. 14 Şubat yaşayamadan gideceğiz. Herkes bir sevgili hayal ediyor, ben pazı sarması hayal ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x